Rıdvan Dilmen: Olan Beşiktaş’a oldu

Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında 2-2 biten Kayserispor-Beşiktaş mücadelesinin ardından futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu. Dilmen’in değerlendirmelerinden satır başları şu şekilde:

“Motivasyon problemi yaşanabilir”

“Beşiktaş, Fenerbahçe’ye derbide 1-0 kaybetseydi böyle olmazdı. Beşiktaş’ın bundan sonra rakibi kendisi. Beşiktaş’ta Fenerbahçe beraberliğin ardından motivasyon problemi yaşanabilir. Beşiktaş bundan sonra kazanabilir. Şampiyonlar Ligi ön elemesi hiçbir zaman büyük takımların hedefi olmamıştır. 3-3’lük derbiden sonra Beşiktaş ‘1.’lik zor’ dedi ama bunu derseniz 2.’lik de gider” “Kayserispor’un Şamil Çinaz ile attığı golü hakem iptal etti. VAR, yardımcının hatasını düzeltti, Caner Erkin ofsaytı bozuyordu. Faul olmasaydı gol geçerliydi. Ancak maç devam etti, ofsayt çizgisi ekrana geldi. Burada karmaşa oldu”

“Olan Beşiktaş’a oldu”

“Gidecek olan bir teknik direktör var. Zaten gideceksin, 3 Haziran’a kadar bekle derler. Bunu zaten malzemeciler, oyuncular herkes biliyor. Bu durumda olan Beşiktaş’a oldu. Saklayarak değil, net olarak halledeceklerdi. Bu saatten sonra Şenol Güneş kalmaz. Yönetim ve Şenol Güneş, taraftardan çekindi. Sakatlar çoğaldı, Pepe gitti, o oldu, bu oldu ve bu günlere geldi. Beşiktaş her sene şampiyon olmayabilir ama bazen sıkıntıları kendiniz yaratabilirsiniz. “Umarım Şenol Hoca başarılı olur, Allah yardımcısı olsun.”

Leave a Reply